Ruční práce = relaxace, kdy nevnímám ani čas

Jmenuji se Ludmila Bednářová, jsem narozena ve znamení Vodnáře, který miluje vše nové a originální. No a tak  i já se s chutí pouštím  do věcí nepoznaných a když mě zaujmou, chci je prostě znát.

Když jsem výrobky touto  technikou objevila (v létě r. 2008), nechtělo se mi ani věřit, že se jedná o papír, netušila jsem jak se to dělá a ani jak  hodně mě to ovlivní. Už to není  jen koníček, je to velký kůň, který zabírá celý můj čas i dům.

Člověk se učí celý život a proto také pracuji sama na sobě. Poznala jsem Reiki, Silvovu metodu, reflexní terapii.....a tak už vím, že v životě všechno se vším souvisí. Na co myslíme, to k sobě přitahujeme-ať už to dobré, tak i to zlé. Na náhody prostě nevěřím.
 
A protože mám čas a tvoření mě opravdu baví, tak jsem se v r.2012 rozhodla, že tuto aktivitu uplatním i jako dobrovolník v organizaci Amelie,z.s., která se zaměřuje na psycho-sociální služby onkologickým pacientům jak v nemocnici, tak i v našem centru. V nemocnici se čas pacientům hodně vleče a je příjemné slyšet a vědět, že jsme jim naší službou udělali radost, strávili společně odpoledne, odvedli je od všelijakých myšlenek a pod.

 

 

Ve fotogalerii jsou výrobky,které už většinou mají své majitele. V případě, že by se vám některý líbil a měli o něho zájem, můžete mi psát na email a určitě se domluvíme.

 

Anebo přejděte na tyto stránky a rozklikněte si můj profil s nabídkou. Moc výrobků tam sice teď není, protože spíš dělám věci na zakázku či přání, ale časem určitě přibydou.

 

www.fler.cz/hledat-uzivatele?fraze=Elbedynka